Covid - Lato 2020, czyli najnowsze wakacyjne trendy!

Wbrew zapewnieniom rządu pandemia nie odpuszcza. Wakacje nadeszły jednak z wielkim upałem, a że „jakoś żyć trzeba” prezentujemy Wam najnowsze modowe maskotrendy (sezon covid – lato 2020) oraz ośrodek wypoczynkowy rekomendowany przez Ministerstwo Strachu o Zdrowie.


wakacje w lesie
Odległość zachowana!


Kompleksowy Ośrodek Małomiejskich Ekspertów Nadspodziewanie Dziadowskich Atrakcji (w skrócie KOMENDA) zaprasza wszystkich na niezapomniany wypoczynek do Gdańska! Odkryjmy to miasto na nowo, tym razem z perspektywy lasu, do którego, jak zapowiada rząd, będzie można spokojnie wejść przez okres całych wakacji. Duża przestrzeń umożliwi tu wszystkim zachowanie wymaganej odległości. Zieleń uspokoi nasze skołatane nerwy, a rozdawane przy wejściu maski zapewnią nam niezbędną ochronę podczas wypoczynku i wspaniale zaprezentują się na instaselficzkach!


selfie w lesie
Cóż za stylówka!

Planując wypoczynek w naszym ośrodku nie musicie się troszczyć praktycznie o nic! Cały ekwipunek otrzymacie od nas za darmo w ramach Tarczy Kryzysowego Turysty 7.0. Wystarczy tylko wysłać do nas zgłoszenie. Uwaga! - Liczy się kolejność zgłoszeń! Liczba miejsc ograniczona!!!


ekwipunek wakacyjny
Sprzęt już jest!

Nasz leśny ośrodek zapewnia noclegi w stylowych namiotach typu zuch, harcerz i żołnierz. Wystrój każdego z nich zawierać będzie oczywiście delikatną nutkę polskiego patriotyzmu przeplataną tak modnym w tym sezonie wszechogarniającym poczuciem zagrożenia! Wszyscy goście mają też u nas nieograniczony dostęp do pobliskiego strumienia i prywatną łopatę do wykopania własnej dziury w lesie w celu zrobienia dwójeczki. Zapewniamy więc nie tylko bliski kontakt z naturą, ale absolutnie osobiste, nietknięte obcą ręką sanitariaty posiadające jako jedyne w kraju certyfikat Antycoro-19.


namiot na wakacje
Pierwszy gość już po check-in

W Ośrodku KOMENDA nie może zabraknąć oczywiście atrakcji dla naszych milusińskich! Oprócz wielu porozwalanych desek z zardzewiałymi gwoździami dzieciaczki będą miały do dyspozycji ponad 6 gatunków drzew do wspinania i skakania oraz zestaw opon samochodowych do samodzielnej konstrukcji huśtawek na drzewie oraz torów przeszkód. Ograniczać będzie ich więc tylko wyobraźnia! Rodzice natomiast odpoczywając w chill – strefie będą mogli z rozkoszą przypatrywać się zabawie swoich pociech.


chill w ośrodku
wakacyjny relaks


Biuro KOMENDY jest już otwarte! Nasz team czeka na was z otwartymi ramionami. :)


w oczekiwaniu na gości
Lider naszego teamu - symapatyczny i godny zaufania!
Komentarze

  1. No w tym roku już na jakieś mniejsze i większe wyjazdy można się wybrać i chyba to jednak mimo wszystko dobrze, bo po tych ciężkich czasach w jakiś sposób można zmienić swoje otoczenie. My planujemy wyjazd do Włoch, bo mamy też tam swoją rodzinę i mam nadzieję, że wyjazd się uda. W poradniku https://travelitalia.pl/ znaleźliśmy kilka ciekawych miejsc, które na pewno z chęcią odwiedzimy, bo dowiedzieliśmy się bardzo fajnych informacji, które sobie z chęcią wykorzystamy. A jak u Was? Jakieś ciekawe kierunki w tym roku?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty